سید امجد حسینی بازیکن شاهین : هدف قهرمانی و کسب سهمیه کشوری است .

به گزارش روابط عمومی باشگاه شاهین کرمان و به نقل از خبرگزاری برنا؛ شاهین در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کرمان قهرمان شد و حالا با تیم قدرتمندش یکی  از مدعی‌های جدی قهرمانی است.یکی از بازیکنان این تیمِ متحد و پرتوان سید امجد حسینی است، بازیکنی که سالیان پیش هم با حضور در تیم‌هایی مثل علوم پزشکی و املاک امان مدعی کسب عنوان قهرمانی بوده است. او حتی دو سال پیش، املاک امان را قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی استان کرد. حسینی در هر تیمی، بازی کرده، آن تیم مدعی عنوان قهرمانی شده یا حرف‌های زیادی برای گفتن داشته است.البته نباید نقش پررنگ کادر فنی با دانش تیم شاهین با مدیریت صالح رجایی که از مربیان با تجربه، جوان و فنی است را نا دیده گرفت و از کنار نام محمد عبداللهی مدیرِ برجسته و ممتاز این تیم به راحتی گذشت.با سید امجد حسینی بازیکن با اخلاق و کاربلد این فصل شاهین به گفت‌وگو نشستیم تا از نزدیک شرایط قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر کرمان را تشریح کند.

سوال یک:با تیم شاهین، قهرمان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر استان شدید؟

در این خصوص صحبت کنید؟به لطف خدا و با تلاش مجموعه باشگاه شاهین و زحمات بچه‌ها موفق شدیم قهرمان نیم‌ فصل لیگ برتر استان شویم که بنده و کلیه دوستانم در باشگاه شاهین براین باوریم که به قهرمان نیم فصل جام نخواهند داد و نباید این اتفاق ما را از هدف اصلی که قهرمانی استان و کسب سهمیه کشوری هست دور کند و بابت نتایج خوب خداوند بزرگ را شاکریم.

سوال دو:فضای حاکم بر تیم شاهین را چگونه می‌بینید؟

خوشحالم که امسال در باشگاه شاهین در کنار یک کادر فنی خوب و منسجم و بازیکنان با اخلاق و توانمندی هستم و جادارد اینجا به همه خداقوت عرض کنم.دراین خصوص به جرات می‌توان گفت در این چند سال چه به عنوان مربی و چه به عنوان  بازیکن هیچ کجا تیمی به یکدستی و بی‌حاشیه‌ای، مانند امسال نداشتیم. وقتی تمرین شروع می‌شود از تدارکات، بازیکنان و کادر فنی پر انرژی و با هدف کار می‌کنند که من روزهایی شیفت کاری در اداره هستم هرجور شده خودم را به تمرین می‌رسانم که جلسه تمرینی را از دست ندهم.فکر می‌کنم واضح‌تر از این نمی‌شد جَو عالی شاهین را توصیف کنم.

سوال سه:کار با صالح رجایی سرمربیگری شاهین چگونه است و کادر ایشان را چطور دیدید؟

با درنظر گرفتن تدابیر تاکتیکی و تمرینات منظم و بروز و اینکه تیمی منسجم و یکدست داریم، همه از کادر تیم راضی هستند و همچنین از آقای رجایی.همکاران ایشان علی‌الخصوص آقای حمید سیستانی خیلی زحمت می‌کشند. همانطور که می‌دانید هر دوی عزیزان مدرک Aآسیا دارند و از مربیان باتجربه و کارکشته استان محسوب می‌شوند.شجاعت کادر برای استفاده از کلیه بازیکنان، بازیکن نوجوان و حتی بازیکن نونهال مثال زدنی بوده و این یعنی به کاری که می‌کنی و انتخاب‌هایی که انجام می‌دهی، باور داری و هر زمان کادر فنی تغییراتی ایجاد کرد در چیدمان بازیکن بهترین نتیجه حاصل شده و همین باعث می‌شود هیچ کس ناراضی نباشد چون مهم موفقیت تیم خواهد بود.

سوال چهار: آیا قهرمان لیگ می‌شوید؟

تجربه نشان داده از الان نمی‌شود قهرمان لیگ را مشخص کرد.ما باهدف قهرمانی بازی به بازی پیش می‌رویم. همانطور که می‌دانید شاهین کرمان با سابقه ده ساله حضور در مسابقات مختلف استانی حالا دیگر دارای قدمت است و دوست داریم برای خوشحال کردن هوادارانی که انصافا در هوای سرد ما را حمایت می‌کنند به این مهم دست پیدا کنیم و خوشحال‌شان کنیم.

سوال پنج:سید امجد حسینی؛ چندسال دیگر بازی خواهد کرد؟

مگر چندسال دارم!؟۳۲سال که هنوز زیاد نیست، حالا هنوز می‌توانم بازی کنم و در کنار دوستانم بیشتر از سال‌های قبل انگیزه بازی کردن را دارم. ضمن اینکه به گواه کادر فنی در شرایط خوبی هستم و تا زمانی که از فوتبال لذت می‌برم بازی می‌کنم.

سوال شش:مایلم بدانم درمورد لیگ امسال استان چه نظری دارید و سطح برگزاری مسابقات را چگونه آنالیز می‌کنید؟

سطح لیگ استان امسال بسیار بالاست و با نظم تر از هرسال. سال قبل خوب و امسال عالی و باید تشکر کنم از آقای جهانشاهی، آقای سلطانی و دیگر همکارانشان در هیئت فوتبال که براین باورند که لیگ برتر استان شناسنامه هر استان است و به بهترین شکل ممکن مسابقات را برگزار می‌کنند. تعدادی از دوستانم در دیگر تیم‌ها شاکی بودند که چرا بیشتر بازی‌های تیم شاهین در نیم فصل اول خارج از خانه بود و حواشی ایجاد کرد برای ما.دوست دارم از همین‌جا یک سوال بپرسم اگر تیم ما این نتایج خوب را کسب نمی‌کرد با این شرایط و برنامه که فکر می‌کنم دلیلش حضور چهار تیم از بم هست، آیا آن موقع هم همین نظر را داشتند؟تیم اگه بازی در زرند را می‌باخت و هفته بعد با تیم نخل  هم نتیجه نمی‌گرفت.مجدد بازی خارج از خانه با تیم جیرفت به چالش می‌خوردیم، آیا نظرشان باز همین بود؟پس زحمات و نظم مسئولین برگزار کننده را بخاطر تعصب به تیم‌های‌مان، زیر سوال نبریم.

صحبت پایانی؟

می‌خواهم در بخش پایانی عرایضم درددلی کنم.بنده براین باورم که هر کس در هر کجای این استان از جنوبی‌ترین نقطه تا شمالی‌ترین به ورزش این استان و جوانان خدمت می‌کند باید تقدیر شود.حالا مرکز استان جایی که نه اسپانسر داری، نه فرماندار داری، نه نماینده مجلس ازت حمایت می‌کند و همه باشگاه‌های مرکز استان تیم داری را منحل کردند که اگه باشگاه مس را فاکتور بگیریم، باشگاه شاهين در تمامی رده‌ها تیم داری می‌کند که خدمتی باشگاه شاهین به جوانان این شهر می‌کند، باشگاه مس نمی‌کند.از همه مسئولین خواهش می‌کنم حمایت کنند از کلیه پيشکسوتان. تقاضا دارم در کنار ما باشند این تیم مال این شهر هست مال فرد خاصی نیست و مردمی هست.سید امجد حسینی شاید سال دیگر با این تیم نباشد اما بی انصافی است حقایق رو عنوان نکنم و خدمت بزرگ باشگاه شاهین به این شهر را بخواهم نادیده بگیرم.از خبرگزاری برنا که ترتیب این مصاحبه را داد و‌ همواره در کنار ورزشکاران استان است، ممنونم.

نظرات

نظر خود را بنویسید