حضور تیم بزرگسالان شاهین کرمان در رقابت های سوپر لیگ استان کرمان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فوتبال شاهین کرمان در نشست خبری این تیم، صالح رجایی سرمربی تیم  با اعلام جذب جمعی از بهترین بازیکنان مطرح شهر کرمان گفت؛ این تیم بسیار جوان و با میانگین سنی 24 سال، فضایی برای ادامه کار بازیکنانی فراهم آورده است که سال های گذشته در سطح کشوری بازی کرده و اکنون بدون تیم مانده اند. بازیکنان شایسته ای که همچنان می توانند در سطح بالای فوتبال کشور بازی کنند و با وفاداری پای مشکلات تیم ایستاده و کار می کنند.

 رجایی تاکید کرد؛ در افق دید باشگاه شاهین اهداف بزرگی ترسیم شده و امسال نیز به دنبال قهرمانی در لیگ برتر فوتبال استان هستیم . او با گلایه از نبود یک مجموعه خوب با فعالیت صرفا فوتبالی و خودکفا در کرمان گفت؛ انگیزه فردی من برای تشکیل تیم بزرگسالان باشگاه شاهین، کمک به فعال کردن فوتبال شهر کرمان، دلگرمی بازیکنان و حفظ این سرمایه های انسانی است. او همچنین اضافه کرد که تیم شاهین دارای زمین چمن طبیعی و زمین چمن مصنوعی، تجهیزات تمرین کامل و با بهره گیری از مربیانی با دانش و متخصص با کمترین توقع در بخش بزرگسال فعالیت می کند. او یکی از استراتژی های مهم باشگاه را استفاده از مربیان جوان، باانگیزه و توصیه پذیر برشمرد.

 

رجایی در پایان اشاره کرد که راز موفقیت، داشتن برنامه منظم و استراتژیک، همراه با علم مدیریت ورزش و پیش رفتن گام به گام در جذب و تامین منابع مالی و انسانی است. او گفت انتخاب هدف کوچک به منزله شکست است، اگر به ما اعتماد شود اتفاقات بزرگی در فوتبال کرمان رقم خواهیم زد و با وجود حامیان بزرگ تر می توانیم در سطح کیفی و رقابتی بالاتر حاضر شویم.

نظرات

نظر خود را بنویسید